Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Licytacje WOŚP

Utworzono dnia 23.01.2024
Rękodzieła wykonane przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach przekazane na licytację WOŚP. 
  • Obraz na drewnie "Kolorowe kwiaty" 
  • Obraz na drewnie "Ptaszek na drzewie" 
  • Anioł z sercem w ramie 
  • Królik z kokardą - maskotka 
  • Obraz na płótnie "Kwiaty" 
Licytacje będą się odbywać w dniu 32. Finału WOŚP - 28.01.2024 r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku 
Zapraszamy na licytację. 
 
czytaj dalej... na temat: Licytacje WOŚP

Zapraszamy wszystkich Państwa na pułtuski Finał WOŚP

Utworzono dnia 22.01.2024

Sylwester w DPS Ołdaki

Utworzono dnia 02.01.2024

W Sylwestrowy wieczór zabawy było co nie miara. W tym roku udało się powitać Nowy Rok w tanecznych rytmach. W ostatni wieczór roku 2023 w naszym domu zorganizowano dyskotekę w której bardzo chętnie wzięli udział mieszkańcy naszego domu. Wszyscy bawili się bardzo dobrze.

czytaj dalej... na temat: Sylwester w DPS Ołdaki

Sesja zdjęciowa Pana Krzysztofa z koleżanką Anią.

Utworzono dnia 29.12.2023

W ostatnich dniach studio fotograficzne w naszym domu odwiedzili Pan Krzysztof ze swoją koleżanką Anią. Pan Sławomir Kozłowski nasz fotograf z zamiłowania i pasji, przy okazji tej wizyty wykonał szybką sesję fotograficzną. Sesja była spontaniczna bez wcześniejszych przygotowań, ustaleń, obróbki i retuszy. Na prośbę uczestników sesji zdjęciowej oraz Pana Sławomira prezentujemy efekty luźniej zabawy w fotografię. Efekty tej pracy możecie ocenić Państwo sami, dla nas postępy umiejętności fotografa są imponujące.  

czytaj dalej... na temat: Sesja zdjęciowa Pana Krzysztofa z koleżanką Anią.

Uroczysta wigilia mieszkańców naszego domu.

Utworzono dnia 28.12.2023

Uroczysta wigilia mieszkańców naszego domu odbyła się w dniu 24 grudnia. W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Domu Pan Andrzej Wydra oraz Zastępca Dyrektora Pan Łukasz Kalinowski. Wigilia rozpoczęła się od złożenia życzeń przez Dyrektora Domu oraz wspólnego przełamania się opłatkiem i odśpiewania kolend. Następnie wszyscy wspólnie zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Na koniec mieszkańców odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. 

 

czytaj dalej... na temat: Uroczysta wigilia mieszkańców naszego domu.

Życzenia Świąteczne

Utworzono dnia 22.12.2023

Koncert Świąteczny 2023

Utworzono dnia 21.12.2023

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w kaplicy domu Pomocy Społecznej w Ołdakach odbył się Koncert Świąteczny w wykonaniu mieszkańców i terapeutów Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach. Występ przygotowany został pod opieką Pani Patrycji Kasińskiej oraz Pani Judyty Zaremba w ramach muzykoterapii prowadzonej w naszym domu. Udekorowanie kaplicy wykonano pod opieką Pani Wioletty Krawczyk.
W koncercie wzięli czynny udział mieszkańcy domu w osobach: Natalia Bąk, Marek Osiadacz, Piotr Sobotka, Mariusz Zmorzyński, Radosław Żmijewski, Jarosław Rutkowski, Dariusz Sitek, Krzysztof Mielczarek – oprawa muzyczna oraz Sławomir Kozłowski  - montaż filmu.
Na zakończenie koncertu Dyrektor Domu Pan Andrzej Wydra złożył życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim zgromadzonym mieszkańcom i pracownikom domu. Na nagraniu zostały utrwalone również ozdoby świąteczne wykonane podczas terapii zajęciowych prowadzonych w naszym domu pod opieką Pani Hanny Bartczak i Pani Małgorzaty Ćwik.

 

czytaj dalej... na temat: Koncert Świąteczny 2023

Spotkanie Wigilijne Mieszkańców Pułtuska i Powiatu Pułtuskiego

Utworzono dnia 08.12.2023

Andrzejki w DPS Ołdaki

Utworzono dnia 30.11.2023

W dniu 29.11.2023 r. w naszym domu świętowaliśmy Andrzejki. Na zaproszenie do wspólnej zabawy odpowiedział Środowiskowy Dom Samopomocy w Pułtusku. Mieszkańcy naszego domu wraz z uczestnikami ŚDS bawili się przy muzyce znanej i lubianej. Dziękujemy za wspólną zabawę.

czytaj dalej... na temat: Andrzejki w DPS Ołdaki

Teatr Bigiel

Utworzono dnia 28.11.2023

W dniu 28.11.2023 roku w naszym domu gościliśmy Teatr Bigiel z Pracowni pod Baranami w Krakowie. Dziękujemy za wspaniały występ.

 

czytaj dalej... na temat: Teatr Bigiel

Dom Pomocy Społecznej

czynny całodobowo

GODZINY PRACY ADMINISTRACJI :

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Sobota - Niedziela: Administracja nieczynna

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 56

W poprzednim tygodniu: 68

W tym miesiącu: 233

W poprzednim miesiącu: 290

Wszystkich: 18526