Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach

Bal Walentynkowy w DPS Pułtusk

Utworzono dnia 15.02.2023

W dniu 14 lutego na zaproszenie Pani Anny Popowicz Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku mieszkańcy naszego domu mieli zaszczyt uczestniczyć wraz z opiekunami oraz Dyrektorem Andrzejem Wydrą i Zastępcą Dyrektora Łukaszem Kalinowskim w zabawie walentynkowej.

Na zaproszenie Pani Dyrektor DPS w Pułtusku w uroczystości uczestniczyli: Pan Jan Zalewski Starosta Pułtuski,  Pani Beata Jóźwiak Wicestarosta, Pani Joanna Sobiecka Dyrektor PCPR w Pułtusku, Pani Marta Moroza Kierownik Działu Pomocy Społecznej, Pan Łukasz Ruszkowski Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy z opiekunami i uczestnikami, Zastępcy Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Obrytem Edyta Otowicz oraz Dariusz Smyk z opiekunami i mieszkańcami, Pani Alicja Patalan Dyrektor Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Pułtusku z opiekunami i uczestnikami Centrum.

Na rozpoczęcie uroczystości mieszkańcy DPS w Pułtusku przywitali wszystkich występem artystycznym a następnie wszyscy zgromadzeni spróbowali pysznego tortu. Uczestnicy balu bawili się wyśmienicie w rytmach skocznych przebojów. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.

Walentynki 2023 w DPS Pułtusk

Utworzono dnia 27.02.2023, 16:06

Dom Pomocy Społecznej

czynny całodobowo

GODZINY PRACY ADMINISTRACJI :

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 15:00

Sobota - Niedziela: Administracja nieczynna

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 66

W poprzednim tygodniu: 55

W tym miesiącu: 176

W poprzednim miesiącu: 321

Wszystkich: 18790